Pood
0

Kasside Turvakodu

MERIDA — 14.03.2019

Sugu: Cамка
Vanus: Cтарше 1 года
Asukoht: В приюте

UUES KODUS!

Turvakodus on mitut sorti kasse – on neid, kes kohe inimesele uksele vastu tulevad ning on neid, kes eemal pesas oma tähelepanu ootavad. Üks vaikselt pesas ootajatest on Merida.

Merida istub päevast päeva välisukse kõrval riiulil. Ta on justkui võtnud nõuks, et „ma ei liigu enne, kui näen, et TEMA uksest sisse astub“. Seni, ei ole TEDA veel tulnud ning nii on Merida istunud riiulil juba tervelt kolm aastat… Kõik 1092 päeva on tema oodanud ja nukrutsenud. Iga kord kui turvakodu uks on avanenud, on tema hinges tärganud lootus, et ehk nüüd.. Kuid ei. Seni pole keegi veel Meridale külla tulnud.

Ilmselt ehmatab inimesi see, et Merida ei ole kiisu, kes ennast inimese jalge ette pikali viskaks ja kõhupaisid ootaks. Kõik ju sooviksid lemmikut, kes kohe sülle hüppaks ning öösiti kaissu poeks. Merida on aga esialgu veel ettevaatlik kassitirts, kes ootab inimest, kes ise Merida ette pikali viskaks. Kes poeks vaikselt Merida pesa juurde, vaataks talle armastavate silmadega otsa ning hellalt rääkides tema hinge puudutaks. Niimoodi – hingest hinge vesteldes- muutuks Merida julgeks ning õigepea tuleks päev, kui Merida on nõus inimese kaissu pugema ning esimesi armastavaid paisid saama.

Merida vajab vaid inimest, kes oleks hell, kannatlik ning armastaks just teda. See ei ole ju midagi võimatut… Eks?

Merida on kiibitud, steriliseeritud ja vaktsineeritud. Turvakodus uut kodu ootamas alates 20.02.2016.

Merida ootab kodukirju aadressile info@kassideturvakodu.ee