Pood
0

Kasside Turvakodu

ALEKSANDRA – 27.11.2014

Sugu: Female
Vanus: Over 1 year old
Asukoht: At the shelter

UUES KODUS!

Mismoodi Aleksandrast tänavakass sai, ei ole teada. Ühel päeval ta Mustamäel suurte majade vahel eksles ja elu eest võitles. Ja mitte ainult enda elu eest. Aleksandral olid ka pojad. Esimesel pesakonnal õnne ei olnud. Hoolimata kassiema pingutustest külmusid pisikesed karvakerad ema käppade vahel külmas lumehanges surnuks. Teine pesakond nägi ilmavalgust soojemal aastaajal ja nendest kasvasid pisikesed tublid mütakad, kes oma tillukestel käpakestel emale järgi sibasid. Kuid siis tulid Loomade Hoiupaiga loomapüüdjad ja viisid pojad ära. Rohkem Aleksandra oma poegi ei näinud. Mis nendest edasi sai, seda ei tea ei meie ega Aleksandra.
Aleksandrat loomapüüdjad ära ei viinud. Tema jäi suurte majade vahele üksi ja õnnetuna edasi ekslema. Kuni heade inimeste abiga jõudis ta Kasside Turvakodusse.
Turvakodu oli Aleksandra jaoks alguses suur šokk. Nii palju kasse ei olnud ta mitte kunagi varem näinud. Ehmunud kiisu isegi ei teadnud, et nii palju kasse üldse olemaski on. Kuid pikapeale sai Aleksandra aru, et teised kassid ei ole tema vastu vaenulikud ja nii mõndagi võib suisa sõbraks pidada. Nüüdseks on Aleksandra Turvakodu eluoluga harjunud ja tunneb ennast seal hästi nii neljajalgsete kui kahejalgsete keskel.
Kuid Aleksandra tahaks siiski oma päris kodu. Sest Turvakodu on ühele karmi tänavaeluga tutvunud kassi jaoks pääsemine küll, kuid ühiselamu on siiski ühiselamu. Aleksandra tahaks oma liivakasti, mida ei pea jagama 30 teise kassiga (ja wc kombed on nii mõnelgi … noh teate igasuguseid kõutse on ikka olemas). Aleksandra tahaks oma toidu- ja joogikaussi, et söömise ajal ei ajaks kõrval kugistava kiisu kõditavad vurrud aevastama. Aleksandra tahaks päis oma pesa. Jah, ka Turvakodus on pesad. Kuid parimad pesad on tihti hõivatud ja sageli tuleb leppida mitte nii hea pesaga. Aleksandra tahaks päris oma inimest…. kellele ainult tema kurruks ja kellele ainult tema oma tillukesed pehmed käpad paela ümber sirutaks.

Kui Sa arvad, et Sina võiksid olla Aleksandra Päris Oma Inimene, kirjuta palun meile. Aleksandra on kiibitud, steriliseeritud ning vaktsineeritud ning Turvakodus alates 15.07.2014

 

Kontakt: info@kassideturvakodu.ee