Pood
0

Kasside Turvakodu

MERCI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

KAUNITAR MERCI HÜLJATI – KES KINGIKS TEISE VÕIMALUSE?

“Mängutoas keegi luges ette muinasjuttu Tuhkatriinust ja ma mõtlesin et see on ju lugu minu elust. Olen üleni hall, nagu tuhaga ülepuistatud ja mind jäeti ühte kuuri maha. Prahi sisse, nagu äravisatud ese. Miks? Miks ma oma perele äkki enam ei kõlvanud? Kasukas polnud õiget värvi? Ei löönud piisavalt nurru? Või ehk need inimesed tegelikult üldse ei hoolinud minust? Olin neile vist ainult karvane mänguasi, mille nad minema viskasid kui ära tüdinesid. Tuhkatriinu lool on siiski õnnelik lõpp. Teised kassid julgustavad, et kõik inimesed ei ole sellised… Ma tahaks uskuda … ”

Turvakodu lisab: Merci leiti ühest kuurist Ida-Virumaal. Kuna ta oli juba steriliseeritud siis teame et ta on olnud kodukass. Endastmõistetavalt Merci on väga kibestunud ja pettunud, tema enesehinnang on madal. Ta ei julge ennast Inimesele välja pakkuda, kartes et teda jälle hüljatakse. Nurruke vajab aega et Inimest uuesti usaldama hakata.

Meiegi süda muutub raskeks, kui vaatame väikese Merci longus pead ja kurba pilku. Kuid usume kindlalt et selle kiisutüdruku elu on võimalik ringi pöörata. Mercil on hell ja õrn süda; ja nii palju armastust mida jagada. Oleme veendunud et Päris Oma Kodus nurriku hingehaavad paraneksid ning ta areneks elurõõmsaks kodukiisuks.

Tegelikult Merci ise on juba hakanud kahejalgsete vastu vaikselt huvi tundma. Paikooli kursustel osaleb ta hoolega ning on õppinud nautima paisid. Tema nõrkuseks on kanafilee, sellega leiab tee tema südamesse kindlasti.

Äkki oled just Sina see kes saaks Mercile pakkuda uue alguse elus?

Merci on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 12.05.2023.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust e-mailil  info@kassideturvakodu.ee