Pood
0

Kasside Turvakodu

ÕNNELIIS

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

“Ei noh, minult küsitakse kogu aeg: Vabandage, kas te olete Hercule Poirot? Kes on see Hercule Poirot? Mingi vuntsidega härrake? No vabandage! Mina olen neiu Õnneliis! Kas seda siis näha ei ole? Ma olen veetlev naiselik nurrik-neiu, mitte mingi veidrik vuntsidega isand!

Loogelised triibud minu nina peal on kaasaegne kunst. Kuidas te siis aru ei saa? Mul on seljas moeka kujundusega kiisurõivad. Minu stilist proua Loodus võttis inspiratsiooni moodsa kunsti näituselt!

Te ütlete et see Poirot… oli mingi detektiiv kes salaja vahtis inimesi? No selles osas on meil küll midagi ühist! Mulle ka meeldib inimloomasid vahtida ja oma nina nende asjadesse toppida. See on ju väga huvitav tegevus! Millisele nurrik-neiule see ei meeldiks? Tõepoolest, selles osas olen teie vuntsi-härraga sarnane – olen väga uudishimulik!”

Turvakodu lisab: Õnneliis on päästetud Peipsi äärest ühe inimese õuest kus elas koos rühma teiste kassidega. Kahjuks seal puudusid kasside heaoluks vajalikud tingimused. Seetõttu Õnneliisil pole veel õiget “kodukassi” kogemust – kuid ta tunneb inimese suhtes väga suurt huvi ning muutub Turvakodus iga päevaga aina julgemaks.

Arvame et on ainult aja küsimus millal meie nurruke nö paikäe otsa komistab. Oleme veendunud et armastuse ja hoolitsuse toel saaks temast pailemb kodukass. On ju Õnneliis sõbraliku iseloomu ja sooja südamega armas väike kiisutüdruk!

Palume tulevaselt kodult vaid mõistmist ja kannatlikkust et kassike saaks omas tempos kohaneda. Ehk oled just Sina see kes saab Õnneliisile näidata milline üks tõeline Oma Kodu välja näeb?

Õnneliis on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 31.07.2022.Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee.