Pood
0

Kasside Turvakodu

MORGAN

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

HURMAV MORGAN SOOVIB LEIDA OMA ELU ESIMEST (JA VIIMAST) PÄRISKODU!

“Mulle on öeldud, et olen loomult unistaja… Võiks öelda, et mõnikord lausa unustan end unistama… Kui Peipsi ääres ühe maja hoovis elasime teised kassid sageli ütlesid, et mul on pea pilvedes. “Udupea-unistaja,” see oli minu hüüdnimi.

Aga mis teha, selline ma kord olen! Eks mõnikord minagi tahaksin olla turjakas kassihärra, kes ümberringi südameid murrab. Aga eks sellega tuleb elada, mis antud on. Loodan, et minusuguseid tundlejatest pehmikuid on ka vaja!

Aga udupeaks kutsuti mind sellepärast et ma nägin neid unenägusid ja rääkisin teistele. Unenägusid kohtadest, kus kodutuid kasse hästi koheldakse, kus on soe ja valge ning kõht alati täis. Teised naersid minu üle. “Selliseid kohti ei ole olemas,” ütlesid nad. “Tänaval sündinud kassi elu ongi selline. Midagi paremat ei ole.” Aga see oli selline väga kurb naer, segatud allaneelatud pisaratega.

Aga nüüd on see kõik täide läinud! Ja need, kes koos minuga Turvakodusse tulid, patsutavad nüüd õlale ja ütlevad: “Morgan, sa oled meie selgeltnägija!” Kuid teised Turvakodu kassid räägivad ühest veelgi imelisemast kohast nimega Oma Kodu. Mina usun, et see on olemas, mina küll tahaks sinna jõuda…”

Morgan on sõbralik hellahingeline nurrik-noormees, kes päästeti ühe Peipsi-äärse maja õuest. Seal elas terve kasside koloonia, kuid puudusid nurrikute heaoluks vajalikud tingimused.

Morgan on esialgu veel veidi uje, kuid tunneb Inimese vastu suurt huvi ning muutub Turvakodus iga päevaga aina julgemaks. Arvame, et on ainult aja küsimus, mil ta paikäe otsa “komistab” – ning armastuse ja hoolitsuse toel saaks temast kindlasti armas kodukass. Morganile sobiks rahulik ja vaikne kodu, kus ta saaks omas tempos inimmaailmaga kohaneda.

Morgan on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 31.07.2022. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee