Pood
0

Kasside Turvakodu

TRIIBULIISE

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

HELL TRIIBULIISE VAJAB HÄDASTI PÄRIS OMA KODUKEST!

Triibuliise jõudis meie hoole alla Harjumaalt Loolt, kus ta juba mõnda aega ühe remondis oleva kortermaja tellingute peal turnis ja akende kaudu korteritesse üritas pugeda. Inimesed hakkasid kassile abi otsima ja nii ta turvakodusse jõudiski.

Triibuliise on kindlasti enne olnud kodukass, kuna on väga sõbralik, rahulik ja inimese lähedust otsiv. Kahjuks tema eelmist kodu me leidnud ei ole ja seetõttu vajaks Triibuliise väga uut kodu või kasvõi hoiukodu.

Meie hoole alla jõudes avastati Triibuliisel kilpnäärme ületalitus, mistõttu vajab ta regulaarset ravi. Rohtu sööb ta ilusti konserviga ning selles osas on tema ravimine lihtne. Kurb on aga see, et turvakodu stressirohke keskkond ei ole seesugusele kiisule õige ning nii ei pruugi tema ravi tulemusi anda. Et Triibuliise ravi oleks edukas, vajab ta hädasti kodu või hoiukodu, kus mõnusas keskkonnas oma tervist turgutada.

Triibuliise on juba varasemalt steriliseeritud, nüüd on ta saanud ka vaktsiini ja kiibi. Turvakodus ootab uut kodu alates 01.07.2022

Kui sooviksid Triibuliisele pakkuda uut kodu või hoiukodu, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee.