Pood
0

Kasside Turvakodu

KRIIM

Sugu: Isane
Vanus: Alla 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

KIISUDUO MUSTIKAS JA KRIIM OTSIVAD PÄRISKODU! 🥰

Kassilapsed Mustikas ja Kriim saabusid meie hoole alla, kui saime teate ühe eaka hoovi tekkinud kassiperest. Päästetud karvapallide seas oli ka see vahva õe-venna duo, kes nüüd koos kodu otsivad.

Mustikas on üks ülivahva kassitüdruk, kes on juba suur sülle tulija ja paid meeldivad talle ka vâga. Talle meeldib hoiuperenaise juures voodis pikutada ja nurruda – tõeline noor kaisu- ja paikiisu! ❤️Vennakene Kriim vaatab seeaeg kaugemalt pealt ja ilmselt tahaks ise ka teada saada, mis see paitamine, siis tegelikult ka on, kuid tema hetkel veel veidi pelgab. Kui hoiukodu perenaise kõrvale hüppab, siis nuusutab ninaotsaga kätt, aga veel pole kindel, kas ikka paitused on nii mõnusad nagu õde väidab. Aga küll temagi paisõltuvusse varsti langeb!

Kui Mustikas on ôrnake, siis Kriim on tema vastand, selline tôsine ja tugev kassipoiss. Koos on nad lôbusad ja mängivad kaua ning lustiga. Eriti meeldib neile lillepotte uurida ja pôhjalikult – nii et täielik botaanikute potentsiaal!

Koos on nad ülilahe kassiduo, toovad hoiukoju rôômu ja on väga lahedad ning armsad kaaslased. Ühe perekonna teeksid nad samuti väga õnnelikuks!

Kriim on vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ja saanud ussirohtu.

📌Kriimule ja Mustikale kodu pakkumiseks kirjuta meile aadressile info@kassideturvakodu.ee