Pood
0

Kasside Turvakodu

KILBIK

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

TULE APPI – KILBIK VAJAB HÄDASTI KODU! 🙏😢

Väikene Kilbik saabus meie hoole alla oktoobrikuu lõpus koos oma emme Sissiga. Kui esialgu tundus, et just Sissi oli see, kellel oli tänaval väga raske elu olnud, siis nüüdseks on selgunud, et Kilbiku kogemused on sama kurvad.

Kui Sissit vaevab vana silmavigastus, mistõttu ta ei näe, siis meie tänase loo peategelase Kilbiku suurim mure seisneb herpesviiruse tüsistuses. Ah, et mis see tähendab? See tähendab seda, et Kilbik on tänaval väga tugevalt läbi põdenud kasside seas sagedast haigust – herpesviirust. Kasside herpes on ülemiste hingamisteede viirus, mille tõttu kassil tekib silmapõletik, nohu ja kõri turse. Kuigi Kilbik on haigusest paranenud, oli tema läbipõdemine nii tugev, et stressirohkes keskkonnas lööb nohu uuesti välja. Nii ongi juhtunud, et iga natukese aja tagant leiame Kilbiku taas vesiste silmade ja nohiseva ninaga. Arstide sõnul võime teda ravida lõputult, aga aitab vaid üks – päriskodu, kus on rahulik ja viiruste vaba keskkond. Kodus muutub Kilbiku immuunsus tugevamaks ja ta ei jää niimoodi uuesti haigeks. Teame ju head näidet lähiminevikust, kus sama murega Ööbik hiljuti päriskoju läks. Turvakodu suures nohisejast sai päriskodus särava karvaga elujõuline nurrik.

Me teame, et päriskodus ja hingesugulases peitub jõud, mis toob tervise ja õnne! Palun, tule meie Kiblikule appi ja paku talle päriskodu! Ta ei jõua enam nohuse ninaga õhku ahmida – ta tahab viimaks päriskodus täiel rinnal kopsud õhku täis tõmmata ja Sulle nurru lüüa!

📌 Kilbiku kohta rohkem lisainfot saad, kui kirjutad meile aadressile info@kassideturvakodu.ee

Kilbik on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab ta uut kodu alates 29.10.2021.