Pood
0

Kasside Turvakodu

TETRIS – 10.11.2021

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus
UUES KODUS!
HURMAV PAIKASS TETRIS OTSIB SÜDAMESÕPRU! 🥰
Tead ju küll seda tetrise mängu, mis pea sassi ajab, ent ometi ei saa sellest küll? No vot, niimoodi on ka meie hoolealuse Tetrisega! Ka tema hullutab meid ja ajab meie pead täiesti sassi, kuid temast ei saa iialgi küllalt!
Hurmav Tetris on Narva suvilapiirkonnast pärit kass, kus ta elas ühes suuremas kassikoloonias. Suure tõenäosusega on Tetris endine kodukass, sest vaatamata tänavaelule on Tetris ääretult paimaias ja sõbralik. Lausa nii sõbralik, et turvakodus trügib Tetris igale ühele külje alla ning küsib igalt uuelt kassihuviliselt nõutu näoga, kas tulija on tema südamesõber. Kui Tetris mahuks, siis ta poeks lausa jalanõu sisse, sest mine tea, kui Sa tähele ei pane, siis äkki saab niimoodi koju kaasa tulla?
Kui see veel selgeks ei saanud, siis me kordame ja kinnitame üle, et Tetris on üks paimaias kaisukass, kes üle kõige sooviks leida päris oma kodukese. Ideaalis oleks Tetris üksik kass, aga ta sobib ka mõne rahulikuma karvapalliga. Tetrisele lihtsalt meeldib inimeste seltskond nii väga, et seda oleks patt pärast nii pikki sekeldusi päriskodus kellegagi jagada.
Kui Sina igatsed enda ellu ühte hurmavat kaaslast, siis suure tõenäosusega on Tetris see õige!

Tetris on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 22.03.2021.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.