Pood
0

Kasside Turvakodu

TOMMYBOY

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Turvakodust on aegade jooksul läbi käinud mitmeid värvikaid nurr-isikuid – presidendid, modellid, suunamudijad – kuid nüüd on meil ka päris oma räppar, Tommyboy. Ning jah, nagu arvasite, ta on nime saanud tuntud kahejalgse räppari eeskujul. Loomulikult ka meie nurrik asus Turvakodusse saabudes räpp-laule sepitsema. Siin on üks tema hittidest, millest varsti tuleb välja ka singel (nurr-keelest tõlkinud vabatahtlikud).

“Armas, nunnu, oi-oi-oi,

see olen mina, Tommyboy.

Sulle kohe kaissu poen,

sinu paid kõik üle loen.

Nendest kindlasti ei piisa,

alati ma soovin lisa.

Otsid endal kaisumõmmi?

Ma sinu südamesse kõnnin!”

Turvakodu kinnitab, et see mida Tommyboy enda kohta ütleb on puhas tõde. Mõmmik-kasside suguseltsi kuuluv pontsakas nurrik on minevikus kindlasti olnud kodukiisu – ning kuidas selline kaisu- ja paikass tänavale sattus on täielik mõistatus. Enne Turvakodusse sattumist hulkus vaene nurruke Kohtla-Järve tänavatel, kus kohalikud elanikud teda siiski õnneks toitsid.

Tommyboyl on väga suur armastuse ja tähelepanu vajadus ning ta sooviks olla pere ainuke kass. Kui peres on lapsi, peaksid need olema vanemas vanuses, väga väikeste lastega peresse Tommyboy ei sobi.

Fotole on meie nurrik jäänud veidi kortsus kulmuga. See on aga täiesti mõistetav, sest Tommyboy küsib: “Mis lugu see üldse on? Kus on pehme süli ning suurem hulk paitusi ja hellitusi, mille peale mul on nunnumeetrilises seadusandluses kehtestatud õigus?”

Turvakodu lisab: kui te muidu ei usu, tulge nurrikut vaatama ja võtke nunnumeeter kaasa. Tommyboy lööb selle kindlasti lakke! Kassihärra on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 11.03.2021. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee