Pood
0

Kasside Turvakodu

STARDUST – 23.05.2023

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

ÕNNETUTE SILMADEGA STARDUST SOOVIB, ET KEEGI PANEKS TA SILMAD TAAS SÄRAMA!

Maagilisel kuupäeval 11.11.2020 saabus meie hoole alla tilluke must kassitirts. Ta oli tagasihoidlik ja uje ning mõtles segaduses ilmel, kuhu elu on teda nüüd toonud. Ta oli elus nii palju juba kannatanud, et ta ei osanudki oodata ega loota – mida tahta elult, mis on nii palju pettumusi täis. Kassike, kellele panime nimeks Stardust, puges vaikselt pessa peitu ning üritas muutuda nähtamatuks…

Möödusid päevad ja nädalad, kuni ühel päeval märkasime Stardusti rohelisi sillerdavaid silmi peidupaigast vaatamas. Järgmisel päeval nägime Stardusti juba kratsipuu peal uudistamas, seejärel juba konservisabas süüa lunimas. Midagi oli Stardusti sees muutunud – pärast enesekogumist oli temagi märganud, et elul võib olla talle midagi paremat pakkuda. Stardusti silmadesse oli tekkinud kelmikas ootusärev helk.

Näeme iga päev, kuidas Stardust teeb turvakodus edusamme, kuid me teame, et suurimad muutused ei toimu kisa ja kära saatel, vaid need toimuvad vaikselt. Seetõttu otsimegi Stardustile armast ja sooja kodu koos armastava perekonnaga. Just kodus toimuvad muutused kõige kiiremini – tasa ja targu ning vaikselt. Nähtamatult tekib tugev side Stardusti ja tema südamesõbra vahel, mida ei saa lõhkuda. Ja just see nähtamatu side lubab Stardustil oma südame avada ja esimesed paitused vastu võtta. Kassike sobib imehästi ka teiste kassidega, seega oleks tore, kui teda ootaks kodus mõni sõbralik nurrumootor.

Stardust on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 11.11.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust emailil info@kassideturvakodu.ee.