Pood
0

Kasside Turvakodu

KALLU – 29.12.2021

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

KALLU TAHAKS TURVAKODULE KEELT NÄIDATA JA KOJU MINNA – AGA KUS ON KODU?

Mida meie hoolealused kõige rohkem ootavad? Eks ikka seda päeva, kui saaks turvakodu tolmu jalge alt pühkida ja igaveseks päriskodu hellas embuses maanduda. Seda hetke, mil saaks turvakodu elule keelt näidata ja kodutu kassi põlvele igaveseks lehvitada, ootavad nad kõik kannatamatult.

Meie väike Kallu on juba hakanud harjutama, kuidas see keele näitamine päriselt käib. Kas see tähendab, et Kallul on selgeltnägija võimed ja ta ennustab omale peatset kojuminekut ette? Meie loodame küll, sest Kallu on juba ammu kodukassi elukest väärt!

Vahva Kallu saabus turvakodusse argliku kassina, aga kiirelt on ta selgeks saanud, mida tähendab paikassi tiitel. Pehmed paid võetakse vastu suure nurru saatel ning inimest vaadatakse jumaldava pilguga. Muidugi on Kallul siiani vahel ebakindlaid hetki, seetõttu ei tohiks tema kodus olla väga väikseid lapsi ja ta eelistaks kodu, kus on pigem vaiksemad ja rutiinsemad eluolud.

Kui Sina tahaksid Kallule kodu pakkuda ja ühes temaga kodutu kassi põlvele keelt näidata, siis võta meiega ühendust!

Kallu on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.

Vaata videot Kallust siit