Pood
0

Kasside Turvakodu

MURJAM – 15.02.2022

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

MURJAM – VÄIKE HURMUR OTSIB KODU!

Turvakodul on olnud president, modellikandidaadid ja palju muid asjamehi, kuid nüüd on meil ka oma detektiiv, Sillamäe kolooniast pärit härra Murjam.

Murjami pilti vaadates arvate võib-olla et tegemist on morni kassiga – Grumpy Cat nagu inglise keeles öeldakse. Kuid see ei ole üldse nii. Morni mulje jätab meisterdetektiivi valvas pilk, millega kassihärra uurib kõiki elu müsteeriume.

Juba saabudes asus Murjam kohe lahendama kõiki kahtlaseid juhtumeid Turvakodus. Näiteks Ärasöödud Konservi Müsteerium. Tunnistaja, meie  vabatahtlik, kinnitas et jättis vaid hetkeks köögilauale kausi maiuspalaga mis oli mõeldud eridieedil kassi jaoks. Kui ta ümber pööras oli konserv ära noolitud – kuid kõik nurrikud ümberringi olid süütute nägudega.

Murjam reastas kahtlusalused üles, võttis kõigilt käpajäljed ning mõtles öö otsa. Hommikuks oli tal lahendus käes: härrale tuli meelde et oli konservi kogemata ise ära söönud. No ja muidugi lahendas ta ka Kadunud Mänguhiire Müsteeriumi, Lahtimuugitud Krõbinakirstu Müsteeriumi ja paljud teised.

Kuid nagu piltide pealt näete, Murjamil on ka teine külg. Vabadel hetkedel on detektiiv otsekui hoopis teine kass: vaatleb linnukesi ja liblikaid, talvehooajal lumehelbeid; tema ilme on malbe ja lõõgastunud.

Muidugi kõige suurem müsteerium mida kassihärra uurib on Kahejalgne Olend. See on tema jaoks üks paras mõistatus – nagu vaaraode püramiidid – ja seetõttu tuleb Olendit põhjalikult uurida. Meie detektiiv ei karda inimest üldse: käib sabas, jälgib toimetusi ja tahab lähedal olla. Arvame et on ainult aja küsimus millal uudishimulikust nurrikust saab paikass.

Murjam on üks hiiglama vahva tegelane ja tema seltsis ei hakka kunagi igav. Ning muidugi vajab härra detektiiv oma Dr. Watsonit kellega koos elu müsteeriume uurida. Näiteks inimese ja kassi vahelise igavese sõpruse ja armastuse juhtum!

Kui sooviksid Murjamile kodu pakkuda, palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.