Pood
0

Kasside Turvakodu

LEHMIK – 13.05.2022

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Lehmik peaks tulevikus kindlasti juhendama kodutute kasside eneseabi kursusi. Esimene klausel sissejuhatavas kõnes kõlaks niimoodi: “Kui sünnid kodutu kassina siis vähemalt tea kus sündida!” Lehmik ise on täielikult toiminud oma sõnade järgi: ta sündis Põltsamaal ühe terrassi kõrval mis kuulub meie  vabatahtliku pereliikmele. Muidugi ei läinud kaua kuni kiisupere avastati.

Tulevase lektori teadlikkus sellest mis talle hea on ei piirdunud ainult sünnikohaga. Kui toodi kohale transpordipuur, ronis väike Lehmik sinna vabatahtlikult!

Ka moekunstnik Emake Loodus on kiisutüdruku vastu helde olnud: nurruke sai sündimisel kaasa eksklusiivse lapilise kleidikese, mis aitab hõlpsasti inimeste tähelepanu köita. Kleidi järgi sai kassike ka oma nime. Teine võimalus muidugi et kuskil Lõuna-Eestis kalpsab ringi triibuline vasikas, kelle rõivad Lehmiku omadega vahetusse läksid.

Meie omalt poolt ennustame Lehmikule suurt tulevikkus, sest maamaja terrassi kõrval elades omandas kiisutüdruk palju väärtuslikke kogemusi inimesega suhtlemisel. Praegu ta on kohavahetusest veel natuke ehmunud ja arglik, kuid küllap peagi kõik inimesega suhtlemise oskused jälle meelde tulevad ja kindlasti ka arenevad. Ning ega paikassi ametki sealt enam kaugel ei ole. Iseloomult on kassike uudishimulik, mänguhimuline ja rõõmsameelne. Kui soovid oma ellu üht vahvat lapilist kassipreilit, tule Lehmikut vaatama!

Nooruke Lehmik asub praegu hoiukodus. Ta on vaktsineeritud, kiibitud ja saanud ussirohtu. Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.