Pood
0

Kasside Turvakodu

KÕRVIK – 03.11.2022

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

UUES KODUS!

Veidi rohkem kui kuu aega tagasi jõudis meie hoole alla veritsevate kõrvadega kassipoiss Kõrvik. Õnnetu endine kodukass oli sattunud üksinda tänavale hulkuma ning aja jooksul sattunud suurde hätta. Tänaval oli tal tekkinud kõrvapõletik, mis õigeaegse abita kassipoisile väga tõsiseid probleeme tekitas. Kõrvik kraapis oma põletikus sügelevad kõrvu verele ning nii ta meie hoole alla jõudiski.

Tänaseks on Kõrvik kenasti kosunud ning taastub hoiukodus. Kuid kõik ei ole siiski roosiline… Kõrviku hoiukodus on juba üks kiisu, kelle jaoks on väikse korteri jagamine enesekindla Kõrvikuga väga raske. Kummalgi kassil ei ole hea ning olukord on muutunud väga stressirohkeks nii kassidele kui pererahvale. Nüüd otsibki väike Kõrvik uut võimalust ning ideaalis ei soovi ta mitte uut hoiukodu, vaid hoopiski päris oma kodukest!

Kõrvik on paimaias ja sotsiaalne inimsõbralik kassike, kes võidab südameid igal pool, kuhu ta läheb. Kassipoiss loodab, et tema võlub just SINU ning saab juba õigepea sinu kaisus pikutada! Kas me mainisime, et Kõrvik armastab väga inimese kaisus magada? Tee voodisse ruumi ja tule kingi Kõrvikule kodu! ❤️

Kõrvik ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee