Pood
0

Kasside Turvakodu

VIDRIK

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus
SUUR KÕUTS VIDRIK UNISTAB PÄRISKODUST!
 
Meie kallis Vidrik saabus turvakodu hoole alla veidi enne aastalõppu, kui asusime päästma 9-pealist kassikolooniat. Juba esmasel vaatlusel nägime, et just Vidrik oli see, kellele oli sealne elukeskkond kõige rängemalt mõjunud. Külm oli ära võtnud Vidriku kõrvatipud, tema suu oli kohutavas seisus ning ta pidi läbima lausa 2 hambaoperatsiooni ning ka tema silmad olid kehvas seisus.
 
Tänaseks päevaks on Vidrik läbi teinud suure muutuse. Ta on poiss nagu ponks ning kuigi esialgu veel inimeste suhtes umbusklik, siis meid see väike mõmmik ära ei peta! Meie näeme, et Vidrik on lihtsalt elus palju kannatada saanud ning muidugi ei teki ta see elu ega inimeste suhtes suurt usaldust, kuid juba näeme Vidriku silmis väikest helki, mis ütleb: “Kas minust võiks tõesti kunagi kodukass saada?”. Vidrik vaatab uudistaval moel inimesele pesast järele ning just need hetked reedavad meile Vidriku suured unistused oma inimesest, oma kodust ja suurest armastusest.
 
Meie veidi tahumatu poisike vajab rahulikku kodu, kus samuti nähtaks, et hoole ja armastuse abil kasvab sellest paljunäinud mõmmikkassist üks tõeline pai- ja süleloom. Siin pole muud imeretsepti, kui see, et kingi Vidrikule oma süda ja ta kingib enda oma Sulle vastu! 💛

Vidrik on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Uut kodu ootab alates 30.12.2019.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee