Pood
0

Kasside Turvakodu

MIISU

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

PALUN AITA – STRESSIS MIISU VAJAB VÄGA OMA KODU!

Vahel satub turvakodusse kasse, kelle jaoks on suures kassiseltskonnas elamine ääretult raske. Kes muutub väga õnnetuks ja tusaseks, kes aga läheb nii meeletusse stressi, et see annab tunda juba kiisu tervises. Üks sellistest õnnetutest on meie Miisu…

Miisul on turvakodus väga raske kohaneda ning nii suurearvuline kasside seltskond on tema jaoks talumatu. Ühel päeval märkasime, et Miisu käppadel ja kõhu all on karvutuid kohti ning saba on samuti väga hõre. Tema olukord meenutas meile väga eelmisel suvel turvakodus olnud Muffini olukorda, kes samuti end suurest stressist karvutuks lakkus. Nüüd oli Miisu sama mure kimpus. Käisime Miisugagi arstil, et välistada kõik muud haigused ning ka arstide hinnang oli sama – Miisu vajab kodust keskkonda, kus stress kaoks ning tervis saaks paraneda.

Oleme Miisu pärast väga mures. Turvakodus Miisu olukord ei stabiliseeru, vaba hoiukodu meil ei ole ning me lihtsalt peame leidma kassipiigale kiiresti uue päriskodu. Miisu saab teiste kassidega hästi läbi, kuid talle meeldiks väga, kui seal kodus ootaks teda üks sõber. Sõber, kes jätaks piisavalt hingamisruumi, aga kellega oleks vahva koos mängida ja kaisuski magada.

Kui Sina saaksid Miisut aidata ja talle turvalist päriskodu pakkuda, siis võta meiega ühendust!

Miisu on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 24.12.2019.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.