Pood
0

Kasside Turvakodu

OKSANA – 06.02.2022

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

KAUNITAR OKSANA TAHAB KA ELUS ÕNNE KOGEDA…

Kassipiiga Oksana saabus meie hoole alla Narva tänavatelt, kust ta koos pisikeste beebidega leiti. Elu tänaval ei ole Oksanat hellitanud ning nii on kassike veel inimeste suhtes umbusklik. On teda ju kividega loobitud, harjavartega eemale aetud ning lumepallidegagi visatud. Mitte kuskil pole Oksana olnud oodatud… Mitte veel…

Me teame kindlalt väita, et kui leiduks Oksanale päris oma inimene, siis õpiks kiisutirts õigepea tundma armastust. Läheks mööda lühike aeg, kui Oksana vajuks paituste lõksu ning saaksime päriskodust uudiseid, kuidas Oksana on justkui ringivahetatud – armastab paitusi, lähedust ja tahab muudkui järel käia. Sest just sellisteks enamasti kartlikud kiisud saavadki – väga lähedust armastavateks kleepurkassideks. Nad võtavad endale selle ühe ja õige inimese, keda armastavad täielikult ning ei lase mitte kunagi käest.

Nii nagu laulis nublu, et “tahan uskuda, et selle filmi lõpp on õnnelik” laulus “Für Oksana”, nii tahame meiegi uskuda, et Oksana lugu leiab ilusa jätku. Oksana loodab leida rahuliku kodu, kus oleks ees mõni sõbralik kiisu, kes näitaks, milline on ühe tõelise kuningakassi kodune elu!

Oksana ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee

Oksana on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 29.12.2019.