Pood
0

Kasside Turvakodu

PALLIKE

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

2 KORDA HÜLJATUD PALLIKE IGATSEB TÕELISE SÕBRA JÄRELE!

Just selline on ühe hüljatud kassi pilk.
Alistunud.
Murtud.

Mis tunne see küll võib olla, kui oled juba kahte perekonda oma maailmaks pidanud, kuid kahel korral on Sinu süda murtud… Kui oled igal õhtul oma peret neljal käpal tammudes ukse juures oodanud, sest kodusolek ilma nendeta on talumatu. Kui oled igal õhtul pereliikmetele kaissu pugenud ja voodite vahet hüpanud, sest sa armastad neid kõiki nii palju, et ei tea, kuidas seda kõigi vahel jagada. Kui äratad igal hommikul pereliikmeid oma nurruga..

Aga ühel hetkel puruneb see kõik kildudeks. Ning mitte ühe korra, vaid lausa 2 korda. Mis tunne see võib olla, kui kaks perekonda on sind lühikese elu jooksul hüljanud…

Sõbralik ja malbe Pallike on segaduses, sest tema ei tea, miks on temaga nii juhtunud. Jah, Pallike on lihtsalt sattunud valedesse kättesse, valedesse peredesse, kuid see Pallikest ei lohuta. Tema süda on murtud ning ta ei teagi, kas tema jaoks üldse on olemas päriskodu, kus teda päriselt armastataks… Igavesest ajast igavesti.

Kui Sinagi leiad, et Pallike on elus tunda saanud liiga palju ebaõiglust ning tahaksid talle pakkuda sooja kodu, mis oleks igavene, siis kirjuta Pallikesele!

Pallike on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 09.01.2020. Pallike on endine kodukass, kes sattus varjupaika aga omanik teda enam tagasi ei soovinud.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.