Pood
0

Kasside Turvakodu

KLAUS

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Üle eestoa põranda tuiskas turvakodu käpapalli-meeskond, kui üks mängijatest äkitselt peatus. Ta oli märganud nurgas kössitavat väikest kogu. “Teie mängige edasi,” ütles kiisuneiu. Ise aga läks norutaja juurde.

“Mis viga, Klaus? Miks sa siin konutad, nina norus? Tule mängi meiega!”

“Ma… ei taha. Ma ei saa,” vastas kiisupoiss.

“Miks?” imestas kiisutüdruk.

“Ei tea… Käpad ei taha kuskile minna. Kõige parema meelega poeksin pesakasti tagumisse nurka ega tuleks enam iialgi välja. ”

Kiisuneiu vaatas Klausi. “Ma näen nüüd. Sul on väga ilusad aga väga kurvad silmad. See pilk on mulle tuttav. Räägi, mis sinuga juhtus, enne kui siia sattusid.”

Klaus hakkas nutma. “Kui ma vaid teaksin…. Mul oli kodu, perekond –  ja siis äkki ühel päeval leidsin end tänavalt, kodu uks oli kinni. Kõht läks tühjaks, külm hakkas…  Hulkusin ringi, läksin tagasi, aga uks oli ikka kinni. Miks mind tänavale jäeti? Mida ma valesti tegin? Ma olen üksi kogu maailmas…”

Kiisuneiu võttis nuuksuval sõbral käppadega ümbert kinni. “Ära nuta, Klaus,” ütles ta. “See ei ole sinu süü. Sa sattusid valede inimeste juurde. Kuid usu mind, maailmas on palju inimesi, kes kasse kogu südamest armastavad. Ning üks nendest leiab tee ka sinu juurde. Ma luban sulle.”

Turvakodu lisab: Klaus on imearmas õrna hingega kiisupoiss, kes ihaldab paisid ja inimese lähedust, kuid ei julge alati küsida. Arglikkuse põhjusena kahtlustame, et tema senised kogemused suhtest inimesega pole olnud kõige paremad. Äkki oled just Sina see, kes suudab taastada Klausi usu kahejalgsetesse olenditesse? Äkki oled just Sina see, kel on võimalik pakkuda talle uut algust – kodu, kus armastus on turvaline, tõeline ja igavene?

Klaus on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 17.01.2020.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.