Pood
0

Kasside Turvakodu

MARLEEN – 28.02.2020

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

“Oiiii, kas sina võiksid olla minu inimene? See üks ja ainus, kes mind hellitaks ja hoiaks? Võtaksid mu turvakodus sülle, sätiksid mu hellalt transpordipuuri ja läheksime üheskoos koju?

Kodus võtaksid mu sülle, jalutaksid toast tuppa ning näitaksid mulle meie ühist kodu. Vaikselt sosistaksid mulle kõrva, et sa oled nii õnnelik, et just mina sinu kassiks sain ning meid ootavad ees vaid vahvad ajad! Seejärel sätiksid sa mu ühte pehmesse pessa, mille suure armastuse ja hoolega mulle valmis panid. Ütleksid, et puhka sina end oma seiklustest välja ja ma toon sulle kosutavat konservi. Seejärel jookseksid kiiresti kööki, täidaksid konservikausi ja naaseksid minu juurde. Mina nosiks konservi ja sina paitaksid hellalt mu pead. Pärast poeksin sulle kurgu alla, nurruksin sulle tänutäheks ning üheskoos jääksime tukkuma, naeratused suul… Ikka seetõttu, et me teineteist leidsime ning nüüd üksteise parimad sõbrad oleme.

Oeh… See on üks ilus unistus, kuid mul pole veel inimest, kellega koos elu nautida ja kui ma aus olen, siis ma tõesti ei suuda enam oodata. Vabatahtlikud on märganud, et iga päevaga muutun ma aina õnnetumaks. Mina ei jaksa enam oodata ja oodata ja oodata. Räägitakse ju küll, et kauni kasuka ja sõbraliku iseloomuga kassid leiavad kiiresti kodu, kuid ju siis üks erand peab kinnitama reeglit… Kui kurb, et see erand pean just mina olema.

Palun, kingi mulle päriskodu ning ma näitan Sulle kui tänulik ma võin olla!

Kirjuta mulle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Marleen on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 19.10.2019. Saabus Kohtla-Järve varjupaigast.