Pood
0

Kasside Turvakodu

VALTER

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

PUNAPÄINE VALTER OTSIB ISIKLIKKU KODU!

“Hei, saame tuttavaks! Minu nimi on Valter, mis on Sinu nimi?

Kuidas Sul suvi möödus? Minu suvi oli päris põnev alates sellest, kui juulikuus ühe pere koduhoovile sattusin. Olin juba pikalt ringi ekslenud ja kõht oli nii tühi, kuid siis tuli see hea naine, kes mulle konservikausi ulatas, pai tegi ning südamlikul pilgul mulle otsa vaatas. Eks ma sain natuke aru ka, et tänu temale on lootus tänavalt pääseda – nühkisin oma põski vastu tema jalgu, tegin ühe maheda nurru ja viskasin ta jalge ette pikali. Nii siis juhtuski, et sain terve suve tema perega koos veeta. Ajasime liblikaid taga, mängisime lastega peitust ning soojadel suveõhtutel pugesin terrassil kõigile kaissu. Nüüd on aga suvi läbi ning kõigi südametes on suur mure…

Õues läheb iga päevaga aina külmemaks ning kui väga mu kaitseinglid ka ei sooviks, ei saa nad mind endale jätta. Olen ju põhjust juba näinud küll – pere isiklikud kassid, kes leiavad, et pere kassilimiit on juba ületatud ning arvavad, et perenaise kassilembusele tuleks siinkohal küll piir tõmmata.

Siin ma siis olengi – punapäine Valter, kes on valmis päris oma koduks. Selliseks, kus oleks sama armastavad ja lustlikud paikäed nagu mulle suvel osaks said, kuid seekord sooviksin ise olla see kass, kes õhtul pere kaissu magama saab. Minu kaitseinglid sosistasid mulle ühel päeval, et see pere, kes minu saab, on küll õnnega koos. Ju ma siis olen üks popp poiss!”

Valter ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee