Pood
0

Kasside Turvakodu

HERA

Sugu: Emane
Vanus: Alla 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

KASSIPOEG HERAT KIUSATAKSE – PAKU TALLE KODU!

See väikene karvapall saabus meie hoole alla suve lõpus. Nüüdseks on suvest saanud sügis ning kõik Heraga samaaegselt turvakodu hoole alla saabunud kassipojad on ühes aastaaja vahetumisega oma kodu leidnud… Kuid mitte Hera. Kus küll on väikse Hera kodu kadunud? Kas ta on tee peal kaduma läinud?

Hera elab hetkel hoiukodus, kuid miskipärast see veel veidi aega tagasi töötanud kooslus enam ei klapi… Hoiukodus elab lisaks Herale veel Proua Kass, kellel on nii suur iseloom, et peale tema koju kedagi ei mahu. Isegi mitte tillukest Herat. Mida suuremaks ja julgemaks Hera muutub, mida rohkem ta mängib ja elust rõõmu tunneb, seda halvemaks muutub Proua Kassi suhtumine Herasse. Hera turvalisuse tagamiseks peab pisike kassipiiga elama eraldi toas, kuid selline lahendus ei meeldi kellelegi. Hera tahaks ju palju rohkem tähelepanu ja paitusi, kui seal üksikus toas ning pikkade tööpäevadega hoiupere valutab päevast päeva südant mõlema kassi pärast- kuidas küll leida kõigile sobiv lahendus?

Lahenduseks oleks see, et Hera leiaks oma unistuste kodu. Kodu, kus ilma hirmutundeta ringi joosta, koguaeg oma inimese tähelepanu saada ning rõõmsalt inimesele nurru põristada.

Hera oskab seda kõike. Kuid tal ei ole veel oma kodu.
Kas Sina võiksid olla Hera inimene?

Väike kassitirts ootab oma kodu aadressile info@kassideturvakodu.ee

Hera on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja saanud ussirohtu.

Vaata videot Herast siit