Pood
0

Kasside Turvakodu

LIISE

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Oi… Ai… Appi! Käsi! Paikäsi! Tuleb minu suunas! Terve suur käsi täis paisid!

Ma olen loomu poolest arg, ma igaks juhuks kardan kõike. Välja arvatud kui see mida kartma peab on hoopis meeldiv. Ja see paikäsi mis minu suunas tuleb…  oi, oi, hirmus, oi, oi, kahtlane, oi, hmm, polegi nii hirmus, oi, urr-murr, tundub et hoopis mõnus, oi väga mõnus, hei, kuule, miks sa oma paikäe teise kassi juurde viid? Too tagasi oma käsi! Too tagasi! Rohkem paisid on vaja!

Teised kassid siin Turvakodus räägivad et kõige rohkem paisid saab päriskodus…  Ja et seal ei pea paikäe pärast teiste nurrikutega konkureerima… Teadjad kassitädid ütlevad et päriskodus Inimene on Kassi omand. Ja et tark kass keerab Inimese käpa ümber ja siis Inimene muudkui tantsib tema nurru järgi …

Nurrr…  murrr…  See kõlab küll väga meeldivalt…  Kas tõesti selline asi on võimalik? Et kõikvõimas Inimene teenendaks isegi sellist arga ja tagasihoidlikku kassi nagu mina? Kas ma olen ikka seda väärt?

Aga teised kassid ütlevad et olen! Et kõik kassid on sündinud inimesi valitsema ja üldse et inimkonna peamine eesmärk ongi kasse teenendada.  Lase endale pai teha, ütlevad nad, see hüpnotiseerib inimese ära ja siis ta on eluaeg sinu teener!

Aga mina tegelikult ei taha kedagi hüpnotiseerida… Ma tahaks lihtsalt et See Õige Inimene märkaks kui ilus ja hea ja armas ma olen ja hakkaks mind lihtsalt armastama …  Ja mina armastaks teda, poeks põue ja sülle ja südamesse…

Liise on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 18.07.2019.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee