Pood
0

Kasside Turvakodu

NANCY

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

Kes võiks arvata et see nääpsuke karvakera, ise veel kassipoja nägu, on juba terve pesatäie kiisulaste ema? Kuid nõnda see on, tilluke kassike võitles ihuüksi tänaval eluraskustega, et anda pojukestele elu võimalus. Õnneks leiti kiisuemme õigel ajal ja toodi koos poegadega Turvakodu hoole alla.

Kuigi ise habras kui puuleheke, hoolitses Nancy ennastsalgavalt lapsukeste eest. Kõigist said elurõõmsad kassihakatised, kes Turvakodu kodulehelt ära napsati otsekui “soojad saiad”.

Kuid nüüd vajab ka väike vapper kiisuema hoolt ja armastust. Suurte silmadega õrnuke Nancy on ju ise alles olemuselt lapsuke. Nurruke vajab poputamist ja hellitamist, rahulikku ja hella kodu, kus eluraskustest puhata – ning kus ta oma tillukese kassisüdame saaks täielikult avada.

Nancy on arglik, ei julge veel ise sõna võtta – aga Turvakodu vabatahtlikud teavad, et ta käib kogu aeg nurga tagant Inimest piilumas ja kuulatamas et kas ei räägita juba kodu-uudiseid.

Ning ükskord sosistas Nancy kratsiposti tagant et küll oleks tore kui tulevases kodus oleks  ees mõni julge ja sõbralik kass, kes tal käpast kinni võtaks ja aitaks julguse kokku võtta et Inimesele sülle ronida ja  paisid lunida….

Vaat selline kassike on meie Nancy ja me väga loodame et eluvintsutusi kogenud väikese tüdruku jaoks on kuskil olemas üks Pehme Pesa …

Nancy on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 30.04.2019.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.