Pood
0

Kasside Turvakodu

TUFTY

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

TUFTY – SÜDATALVEL SURMAST PÄÄSTETUD KASSIPOISS OTSIB UUT ALGUST!

See pisikene mustvalge kassipoiss oli juba pikalt Tartu linna tänavatel ringi paterdanud ning ennast viimaks ühe heasüdamliku mehe hoovi sisse seadnud. Iga päev kindlal kellaajal oli Tufty platsis, ootas kosutavat suutäit ning pehmeid paitusi. Kuna sellel mehel oli endal juba kolm kassi, siis parim, mis ta teha sai, oli iga päev Tufty eest õues hoolt kanda.

Ühel päeval aga oli midagi juhtunud… Tufty kössitas maja ees ning oli loid. Heasüdamlik härra kiirustas loomakliinikusse ning selgus, et kassipoisil on kõrge palavik ning ka vereproov näitas põletikku kehas. Sealt alates saimegi meie Tuftyga tuttavaks. Otsustasime Tuftyle abikäe ulatada, võtsime ta enda hoole alla ning aitasime tasuda ravikulud. Hoole ja hellituse abil on kassipoiss kenasti tervenenud ning ootab nüüd oma päriskodu.

Hoiukodus kohanemiseks vajab Tufty veidi aega, kuid tänaval elades siblis ta oma kaitseingli jalge ees ja lasi kenasti paitusi teha. Kindlasti harjub Tufty varsti hoiukodueluga ning vajub taas paituste lõksu!

Kui Sina tahaksid pakkuda sellele vahvale kassipoisile päriskodu, siis kirjuta Tuftyle info@kassideturvakodu.ee.

Tufty on kiibitud, kastreeritud, vaktsineeritud ning ta on saanud parasiiditõrjed. Tufty on noor 2-aastane kassike.