Pood
0

Kasside Turvakodu

PEPE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

Eelmise aasta jaanuaris saime Kohtla-Järve varjupaigast nimekirja kasside kohta, kelle jaoks neil enam uute abipalvete tõttu ruumi polnud ning keda ootas eutanaasia. Hetkegi kõhklemata ulatasime oma abikäe ning 4 armsat nurrikut saabusid meie hoole alla. Nende seas ka noor mänguhimuline Pepe. Need süütud silmad vaatasid meile uudishimulikult otsa ning meie suutsime vaid pisarsilmil mõelda, kui lähedal oli Pepe elu lõpp… Nüüdseks aga on Pepe õnnelikult hoiukodus ja ootab uut kodu.

Kui Sa pole suutnud otsustada, kas uueks pereliikmeks võiks saada õrnvalge iludus, karamellikarva vembumees või hoopis triibik? Ära vaeva rohkem pead, Pepega saad kolm kassi ühe otsusega. Juba mitu kuud kestvas hallis sügises toob Pepe valge, oranžide laikudega kasukas koju korraga nii lume kui ka päikese. I-le paneb täpi vahva triibuline saba, mida Pepe mööda tube kalpsates rõõmsalt esitleb. Aga see pole veel kõik – Pepe on eelmises elus ilmselt esinenud suurtel lavadel, sest nii meloodilist kassijuttu pole hoiukodus varem kuuldud. Kui üsna pea sai selgeks, et Pepele üliväga meeldivad teised kassid ja isegi merisead (notsule turvalises keskkonnas), siis kahejalgsetega on Pepe ettevaatlikum. Siiski on Pepe teinud suure arenguhüppe – voodialusest susisejast on hoiukodus lühikese ajaga saanud uudishimulik ja mänguline kiisu, kes heldusehoos ei jäta ka inimest sõbralikust peamüksust ilma. Sülle veel ei tule aga paitamist ja sügamist naudib väga.

Kui Sina saaksid Pepele päris oma kodu pakkuda, siis kirjuta meile lisainfo saamiseks aadressile info@kassideturvakodu.ee