Pood
0

Kasside Turvakodu

PEPE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

KASSIPOISS PEPE IGATSEB KAHE- JA NELJAJALGSEID SÕPRU!

Meie armas Pepe on üks nendest kassikestest, kellele tõttasime talvisel ajal Kohtla-Järve varjupaika appi. Nimelt ootas teda ja tema kaaslasi eutaneerimine. Aitasime Pepe ellu pöörde tuua ning võtsime ta enda hoole alla. Nüüd ei oota teda eutaneerimine, vaid ta ootab päris oma kodu – esimest ja igavest. Sellist, millist tal pole veel kunagi olnud.

Kuigi turvakodus on Pepe veel inimestega tagasihoidlik, on ta vaieldamatult teiste kasside suur lemmik. Alatasa mängitakse Pepega siin ja seal, seejärel ronitakse üheskoos korvi magama – kõigil sabad sõlmes. Iga päevaga tunneb Pepe ka inimese vastu aina suuremat huvi. Muidugi on selgeks õpitud, et inimese käest saab head ja paremat ning Pepe armastab seda sõrmedeltki limpsida. See on vaid aja küsimus, millal Pepe päriselt nende sõrmede otsa “komistab” ja oma esimesed paitused saab!

Kui Sina tahaksid olla see eriline inimene, kes võidab Pepe südame ja saab talle esimese paituse kinkida, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Ps! Pepel oleks väga hea meel, kui päriskodus ootaks teda ka mõni nurrumootor!

Pepe on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 20.01.2019. Päästetud Kohtla-Järve varjupaigast.