Pood
0

Kasside Turvakodu

PEPE

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus
PEPEST ON SAANUD HOIUKODUS KAISUKASS NING TA ON VALMIS KOJU MINEMA! 🥰
 
Eelmise aasta alguses saabus meie hoole alla üks tillukene tagasihoidlik kassipoiss. See noor hurmur oli olnud Kohtla-Järve varjupaigas eutanaasia nimekirjas ning meie otsustasime saatusele vingerpussi mängida Pepet aidates! Nii jõudiski väike Pepe meie hoole alla.
 
Esialgu elas Pepe turvakodu kassitoas, kuid kui meile sai selgeks, et Pepe nõrk seedimine vajab tähelepanelikku jälgimist, saime aru, et Pepe dieeti saame jälgida vaid siis, kui kassipoiss asub päriskodu ootama hoiukodusse. Õnneks leiduski üks ülimalt suure südamega hoiukodu, kes Pepe enda tiiva alla võttis.
 
Nüüdseks on sellestki möödunud juba omajagu aega ning Pepe on hoiukodus teinud imelise muutumise. Rääkimata sellest, et Pepe saab ilusti oma toitumist jälgida, on Pepest saanud ka üks tõeline süle- ja kaisukass! Oi, see väike marakratt on läbi teinud täieliku muutumise ning endisest ehmunud kassist on saanud tõeline painorija! Ja kui kohevaks on muutunud Pepe kasukas – kohe näha, kui hästi Pepele kodune keskkond mõjub!
 
Kuid Pepel on üks suur mure – kodu, kus ta elab ei ole tema päriskodu, vaid hoopis hoiukodu. See on ajutine peatuspaik enne päriskoju minemist. Kus siis on Pepe päriskodu? Hoiukodus on veedetud üksjagu aega, paid on selgeks saadud, kaisus magamised selgeks saadud ning toituminegi kontrolli all – mida peab Pepe veel saavutama oma inimeste leidmiseks?
 
Kui Sinul tekkis mõte Pepele kodu pakkuda, siis lisame Pepe kiituseks veel ka sellise imelise iseloomuomaduse nagu sõbralik suhtumine teistesse kassidesse. Pepe on tõeline mürakaru, kes teiste kassidega heameelega seltsib! Nii et kui Sina ja Su kass igatsete omale sõpra, siis on suur tõenäosus, et just Pepe on see, keda te otsite!
 
📍 Pepe ootab kodupakkumisi aadressile info@kassideturvakodu.ee