Pood
0

Kasside Turvakodu

PIPI – 24.09.2021

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Meie väike Pipi kannab turvakodu kõige kurvemalt tiitlit – kõige kauem kassitoas kodu ootav kiisu! Kui Pipi 2 aastat tagasi meie hoole alla jõudis, oli tegemist ühe argliku väikse tirtsuga. Aastad on möödunud ning ühes sellega on Pipi läbi teinud suure muutuse. Kassitirtsust on saanud tubli paikursuste õpilane, kes alati hellad paid vastu võtab ja nüüdseks neid ka nautida oskab. Jah, Pipil on vahel veel ebakindlaid hetki, kuid ta pingutab kõigest väest, et paikursused kiituskirjaga lõpetada! 😻

Ärge kellelegi rääkige, aga Pipil on ka üks suur nõrkus. Ta ilmselt oleks kurb, et me tema saladuse välja räägime, aga mis saladus see ikka on, kui sulle on kõhule kirjutatud, et armastad väääga kanafileed. 😉 Eks me oleme Pipi nõrkust “kurjalt” ära kasutanud ja seda paikursustel tema õpetamiseks ära kasutanud. Kuid lõppkokkuvõttes on ju Pipil kasud sees – kõht täis ja paikäed valmistavad rõõmu!

Kui Sina võiksid olla see, kes meie kaunile mustvalgele kanafännile päriskodu kingiks ja tema liigagi pika ootuse viimaks lõpetaks, siis kirjuta meie Pipile!

Kui Sina tahaksid olla Pipile parimaks sõbraks, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Pipi on vaktsineeritud, kiibitud ja steriliseeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 01.12.2018.