Pood
0

Kasside Turvakodu

MIRTEL

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

MIRTEL – KAS MIND OOTAB KA KUSKIL SOE KODU?

Mirtel saabus turvakodu hoole alla juba eelmisel suvel koos oma pisikeste poegadega. Üheskoos hoiukodu abiga kasvatas Mirtel on tuterdavad kassibeebid suureks ning saatis heade soovide saatel nad päriskodudesse. Nüüd on sellest imelisest ajast möödunud juba mitmed kuud, kassilapsed ilmselt ei mäletagi enam elu turvakodu hoole all, kuid meie kallis Mirtel on see-eest endiselt turvakodus.

Millise tunde võiks tekitada elu päriskodus? Kas tõesti on oma inimese paitused kõige pehmemad? Kas kodus on tõepoolest alati soe pesa ja sööki täis toidukauss? Kas keegi hüüaks päriskodus Mirtelile: “Minu kallis Mirtel, sa oled maailma parim!”?

… just selliste mõtetega liigub turvakodus ringi pisike triibik Mirtel. Ta tahaks unistada ja loota, et tedagi ootab seesugune õnn, kuid ta kardab… Ta kardab, et tema unistused ei lähe täide ning temale jääb see kõik püüdmatuks.

Kui Sina sooviksid Mirteli unistused täita ning teda “Minu Mirteliks” kutsuda, siis kirjuta kassipiigale aadressile info@kassideturvakodu.ee

Mirtel on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 13.10.2018.