Pood
0

Kasside Turvakodu

MURIK – 25.10.2019

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

 

UUES KODUS!

Kui me esimest korda Murikuga kohtusime, tundus kassipoiss üks vaikne ja vaga karvapall. Aga nagu öeldakse: “Vaga vesi, sügav põhi…”. Tänaseks on saanud Murikust üks turvakodu juhtivaid jõude ning ilmselt pole kedagi, kes sellele vastu vaidleks. Teda jagub lihtsalt kõikjale – teiste kassidega mängima, inimest rõõmustama, nõusid pesema, liivakaste koristama ja isegi kilekoti sisu inspekteerima. Murikuga võib kindel olla, et teie vahel küll saladusi olema ei saa, sest tema topib oma nina igale poole! Tõeline kassidetektiiv!

Nüüd on otsustanud detektiiv Murik hakata ajama kadunud kodu jälgi. Ta teab küll, et kuskil peab olema ka tema jaoks üks soe kodu ja hooliv pererahvas, aga seni pole ta veel neid kohanud. Murik teab, et selles kodus võiks olla natukene rohkem rahvast: seal võiks olla neid veidi väiksemaid kahejalgseid, kes oma koolitükkide vahepealt sooviksid Murikut lõbustada, õhtuti koos Murikuga ühest toast teise jookseksid ning hilisõhtul voodisse pugedes Muriku kaissu võtaksid, kassikest pea pealt musitaksid ning ütleksid: “Murik, sa oled mu parim sõber!”.

Jah, vot sellisest kodust unistabki meie krapsakas Murik. Kui Sinu peres on kooliealisi lapsi, kes igal hommikul ja õhtul söögilauas õhinal ühest nurrumootorist unistavad, siis suure tõenäosusega on see just meie kassdetektiiv Murik, keda nad igatsevad!

Murik on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 27.08.2018.Murik jõudis turvakodu hoole alla Tallinna varjupaigast. Murik on olnud kodukass, tema omanik leiti ka üles peale varjupaika sattumist aga kahjuks ei soovinud ta kassi tagasi.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee

Vaata videot Murikust siit