Pood
0

Kasside Turvakodu

JOOSU

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

JOOSU – KAS SAATUS TEEKS PÖÖRDE JA TOOKS VIIMAKS ÕNNE?

Teate kassipoiss Joosust saime eelmisel kevadel, kui meile saadeti murelik kiri Narva suvilakasside olukorrast. Kohalikud ei sallinud sealse piirkonna kasse ning neist üritati erinevatel viisidel lahti saada. Pärast happerünnakut oli olukorra tõsidus kõigile selge ning südamlikud kassiinimesed võtsid meiega ruttu ühendust. Seejärel jõudis Joosu ühes teiste sõpradega turvakodu hoole alla.

Nüüdseks on sellest päevast möödas juba peaaegu poolteist aastat. Kõik Joosu sõbrad ja seltsilised Narva päevilt on päriskodudesse jõudnud, kuid paimaias Joosu ootab ikka veel…

Meie vahva Joosu on üks suur paisõltlane. Tema juba paituste saamiseks kohta ei vali, sest nii kui Joosule paikäsi läheneb, kukub kassipoiss jala pealt pikali ja hakkab hellitusi nautima. Nii sobib Joosule paitamiseks väga hästi krõbinatünn, aknalaud, pesumasin ning tema võib vabalt ka keset põrandat põntsti pikali kukkuda. Peaasi, et ükski paitus saamata ei jääks!

Joosu on ka agar suletuti tagaajaja, kes võib mänguasjade eufoorias ennast pikki minuteid küljelt küljele keerutada. Peaasi, et keegi tegeleks ja lähedust kingiks! Kassipoisi imeliste oskuste hulka kuulub veel ka krõbinate söömine… otse tünnist! Selleks hüppab Joosu üleni kõrgesse krõbinatünni ning hakkab nosima!

Kui Sina sooviksid Joosu pika ootuse lõpuks ometi lõpetada, siis palun võta meiega ühendust aadressil info@kassideturvakodu.ee

Ta on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 14.06.2018.