Pood
0

Kasside Turvakodu

JULIA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

JULIA – IMEKAUNIS KASSITÜDRUK OOTAB OMA INIMEST

Kellele poleks pähe kulunud mõistatus “Seest siiruviiruline, pealt kullakarvaline”? Kui natukene seda mõistatust ümber teha, siis võiks see käia hoopis meie kauni hoolealuse Julia kohta, sest tema on hoopiski pealt siiruviiruline, aga seest kullakarvaline.

Oma kauni siiruviirulise kasukaga jääb Julia paljudele silma. “Nii kaunis kass!” ahhetavad pea kõik, kes väikest kaunitari näevad. Sageli aga võtab siis mõni tähelepanu nõudvam kass huvi endale ning Julia jääb turvakodus omi asju ajama. Keegi ei märkagi, et selle tagasihoidliku kaunitari sees on kullast süda.

Kui Julia oli turvakodusse jõudes arglik, siis nüüd muutub Julia iga päevaga aina julgemaks. Alatasa on kassitüdruk inimese jalge ees ja uudistab oma ümarate silmadega inimese tegemisi. Eriti huvitab Juliat paikäsi! “Mismoodi see kentsakas käpp küll töötab?” mõtleb kassike. Nüüd otsibki kassitirts omale perekonda, kus oleks pehmed paikäed, mille töötamist igapäevaselt uurida.

Julia on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. Turvakodus ootab uut kodu alates 29.03.2018, jõudis meie hoole alla Kohtla-Järve varjupaigast.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.