Pood
0

Kasside Turvakodu

SAMUEL – 05.03.2018

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Samuel on muheda iseloomu ja koheva kasukaga kassihärra. Kui ta oleks inimene siis oleks ta triibulise hommikumantli ja ruuduliste sussidega härrasmees, kes on nõus teie kõrval diivanil istudes kõik seebiooperid ja telenovelad ära vaatama. Veelgi enam, Samuel oleks see, kes nende telenovelade vaatamise algataks.

Kuid ühes asjas on Samuel väga nõudlik: paiteenuse osas on kassihärral kõrged standardid. Teenindus peab olema tasemel, või muidu hakkab Samuel mossitama. Kassihärral on kindel menüü, kust ta tellib. Kõige sagedamini tellib Samuel pikki seljapaisid, kõrva tagant massaaži ja põsemassaaži. Ta viskab end põntsti inimese kõrvale külili, vaatab otsa ja nurrub: “Noh, mida sa ootad? Hakka paiteenust osutama!”

Paiteenusele annab Samuel hinnangu saba abil. Kui saba liigub ühtlases rütmis, võib teenindaja kergendatult hingata: klient on rahul. Kui aga saba hakkab siia-sinna vänderdama, peab teenuse osutaja töökvaliteeti kiiresti tõstma. Muidu teeb õndsalikult maas lebanud Samuel silmad lahti, kortsutab kulmu ja nuriseb: “No mis kord see olgu! Kas siin majas korralikku paiteenust üldse enam ei saa?”

Ent kui see väike nõudlikkuse konks iseloomus välja arvata, Samuel on poiss kui ponks. Muhe, armas ja sõbralik. Ning kuigi me hindame sisemisi omadusi üle kõige, ega välimusest ka ei saa päris mööda vaadata. No Samuel on ju üks sarmika välimusega härrasmees. Seljas kohev hall ülikond, mida täiendab valge manisk ja ilmekas saba. Sulnid hallid silmad ja vahvad vurrud, peaaegu nagu Hercule Poirot’l.

Ainus, mis puudub ideaalsest pildist on Oma Inimene. Samuel loodab väga, et peagi on tal oma diivan, omad sussid ning oma isiklik Paiteenuse Osutaja ja Samueli Suurim Sõber.

Samuel on päästetud Kohtla-Järve varjupaigast. Ta on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 29.11.2017.

Kui sooviksid talle kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.