Pood
0

Kasside Turvakodu

EMMA

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

ELU NÄHTAMATUNA, KUID ÜHTÄKKI TURVAKODUS – EMMA LUGU.

Emma on imekaunis tumehalli-valge koheva kasukaga kassitirts, kes saabus Turvakodu hoole alla ühest suvilate piirkonnast. Kui mitu külma talve pidi Emma seal üle elama, seda me ei tea, kuid teame, et aja jooksul pidi ta tooma ilmale pesakondi üksteise järel, kellel kellelgi polnud lootust külm talv metsa all üle elada… Sageli nägid kohalikud Emmat ringi ekslemas, kuid mitte keegi ei märganud. Keegi ei näinud, et tegelikult soovis see pisikene kassitirts üle kõige päästmist ja pääsemist sooja tuppa. Õnneks sai Emma ja tema viimane pesakond kurvast saatusest päästetud ning nii otsibki kassitirts Emma omale igavest päriskodu.

Esialgu Emma veel inimest kardab, kuid on näha, et sisimas on Emmal väga hell iseloom. Ei ta käi teisi kiisusid torkimas ega teiste eest krõbinaid ära söömas, pigem vastupidi – Emma on nii hell, et pigem on tema see, kes toidukausi tagant ära aetakse. Kui oleks keegi, kes oleks valmis Emmale oma südame kinkima ning nägema veidi vaeva, et Emma südant võita, on kindlasti õigepea näha, et Emma sees on peidus armastav kodukass. Kõik inimesed, kes on kinkinud kodu ühele pelglikule kassitirtsule julgevad ühest suust kinnitada, et teekond ehmunud kiisust õnneliku kodukassini on äärmiselt nauditav. Iga pisikene edusamm sõrmede limpsimisest kuni pehmete paideni välja on niivõrd hinnaline, et seda meenutatakse üheskoos kiisuga heldimusega veel aastaid.

Paku Emmale kodu ning näita talle, et tema jaoks on siin ilmas keegi, kes armastab teda tingimusteta! Anname Sulle kaasa oma suure teadmistepagasi, kuidas kõige paremini Emmat usaldama õpetada ning oleme Sulle sellel teekonnal toeks. 🙂

Emma on kiibitud, steriliseeritud, vaktsineeritud ning omab lemmikloomapassi. Turvakodus ootab uut kodu alates 13.05.2017.

Emma ootab kodukirju aadressile info@kassideturvakodu.ee