Pood
0

Kasside Turvakodu

FELIX – 25.08.2018

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

 

KAISUMÕMM FELIX TAHAB RUTTU-RUTTU KOJU!

Felix on vahva kaisumõmm, kes esialgu tundub nagu väike kanaema. Ta istub oma mõnusalt vormika (mitte paksu!) kehaga pesas ning justkui hauduks midagi… Tegelikult haub Felix kojuminemise mõtteid ning kui aus olla, siis südamesse pugemine tuleb tal väga hästi välja. Felix teab, et selleks tuleb istuda oma pesas, teha ennast nunnult vormikaks (mitte paksuks!), oma vurrukesed väga kohevile ajada ning silmad hästi suureks ajada (peaaegu nagu Shreki kiisul, aga mitte liiga palju – see oleks juba dramaatiline). Eriti vahva on veel see, kui saab samal ajal suletutikest taga ajada ning ennast sama armsaks teha nagu pisikene kassipoeg…

Felixi puhul on aga asi kassipojast kaugel. Ta on umbes 10 korda suurem kui keskmine kassipoeg ning temas on mitukümmend korda rohkem armastust. Kujutate ette, kui palju armastust selle koheva ja mõnusalt vormika poisi sisse mahub? Kujutate ette kui mõnus on Felix ööseks enda kaissu võtta ja mõnusalt põrisevat nurru kuulata?

Felix ON äge. Lihtsalt on. Felix on parajalt volüümikas, parajalt krutskeid täis ning miski temas tekitab äärmise turvatunde. On lausa patt, et tal veel oma päriskodu ei ole.

Felix tahab väga kellegagi seda kõike jagada. Kirjuta talle info@kassideturvakodu.ee

Feliks on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Turvakodus ootab uut kodu alates 07.05.2017.

Vaata videot Felixist siit