Pood
0

Kasside Turvakodu

POKEMON – 18.04.2017

Sugu: Emane
Vanus: Alla 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

UUES KODUS!

Nagu kõik teavad, liigub maailmas ringi erinevaid Pokemone. Mõned sarvedega, mõned tiibadega. Ja mõnel eriti nunnul Pokemonil on ka saba ja kaks kikkis kõrva.

Meie pere juurde ajutisse hoiukodusse toodud 7-kuuse kassiplika meelest on ta üks täiesti eriline Pokemon – nimelt pole tema püüdmisega vaja üldse vaeva näha, tema püüab pigem ise.

Püüab voodite alt tolmutorte, püüab akende alt kevadisi kärbseid ja õhtuti püüab ühte nüüdseks juba üsna ribadeks püütud mänguhiirt.

Püüdmisega alustas Preili Pokemon kohe pärast ajutisse hoiukodusse saabumist ja siiani on ta teinud püüdmise alal väga tubli tööd. Tolmutorte praktiliselt enam polegi ja kärbseid samuti mitte. Kõige rohkem meeldib Pokemonile aga inimesi püüda – ta siiberdab pidevalt inimestel jalus ja üritab end nende jalgade vastu nühkida, ise muidugi samal ajal kõva häälega nurrudes. Enamasti juhtub see köögis, kui Pokemonil on lootust seal askeldavatelt inimestelt väike maiuspala saada. Kui Pokemoni silitama hakata, jookseb ta kiiruga oma pehme padja peale ja keerab end seal kutsuvalt kringliks, kõht taeva poole. Seal ta siis nurrub ja kutsub end paitama. Millegipärast on tal tunne, et ta on üks selline väike Pokemon, kes peab olema väga tihti oma padja peal. Padi meeldib talle väga ja selle anname talle uude koju kaasa ka. Sinna veetakse mänguasju, seal lebotatakse suurema osa õhtutest ja öö saabudes jäädakse oma padjale rahulikult magama. Õnneks on Pokemon nii noore kassi kohta ülihea unega ning magab koos ülejäänud perega kenasti terve öö vaikselt ja rahulikult ega trambi ringi.

Üks iseäralik komme on sel ümmarguse pea ja lühikeste jalgadega loomal veel – nimelt uriseb ta kõva jämeda bassihäälega, kui keegi väliskoridoris kõnnib või uksekella laseb. Ilmselt on ta eelmises elus üks tubli valvekoer olnud.

Preili Pokemon on 7-kuune emane kass, steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Mitte eriti mänguhimuline, palli või hiirt ajab taga keskmiselt pool tunnikest päevas. Ülejäänud aja kõnnib inimesel sabas ja jutustab või lihtsalt suigatab. Asub hoiukodus Tallinnas Kalamajas, aga leitud on ta hoopis Kehrast. Nunnu kodune Pokemon.

Kui sooviksid talle uut kodu pakkuda, siis palun võta meiega ühendust info@kassideturvakodu.ee.