Pood
0

Kasside Turvakodu

OSKARS – 17.07.2018

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

UUES KODUS!

Oskarsil ei ole kunagi oma kodu olnud.
Tänavakassina sündinud, jäid temal mängimata kiisupojamängud ja nautimata turvaline ning muretu lapsepõlv. Jäid saamata ema õpetussõnad ning õdede-vendade kaisutuurid. Juba väikese kassipojana eksles ta mööda Narva tänavaid ringi.

Kui Oskars kinni püüti, oli ta väga nohune ning kartis kõike ja kõiki. Võttis kaua aega, enne kui sai selgeks, tegelikult on ta väga suure hellusevajadusega kass, kes ootab nii väga, et keegi talle tähelepanu pööraks ja teda paitaks. Vahel saavad Oskarsi vanad hirmud veel võitu aga kui esimene pai on tehtud ja nurrumootor põriseb, siis ei suuda ta end inimese läheduses sageli tagasigi hoida ja hakkab vaikselt häälitsema: “Vaata mind! Ole minu juures! Paita veel” Ta ootab nii väga pai, tahab inimese lähedal olla, silma vaadata…

Oskarsil on pakkuda inimesele nii palju soojust, pehmust ja sõprust, nii palju jäägitut kiindumust, poolehoidu ja usaldust. Tal on ju pakkuda nii palju! Ja mida soovib selline hella hingega kassipoiss inimeselt kõige selle eest vastu? Elu lõpuni ainult üht väikest asja – et Sa vaataksid talle otsa ja sõnaksid naeratades: “Oskars – sa mu kõige kallim!”

Kui Sa tunned, et Sinu südames on ruumi selle hella hingega kassikese tingimusteta armastuse jaoks, siis kirjuta meile info@kassideturvakodu.ee

Oskars on kiibitud, kastreeritud ja vaktsineeritud. Ta on Narva turukolooniast päästetud kass. Oma kodu ootab alates  15.01.2017.