Pood
0

Kasside Turvakodu

FOXI

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Hoiukodus

TURVAKODU KAUNEIM TRIIBIK FOXI OTSIB HARMOONILIST PEREELU!

Foxi on vaieldamatult Kasside Turvakodu kõige vahvama välimusega triibik. Öeldakse, et iga arm teeb eriliseks ning nii ka Foxi puhul. Kassipreili lontis kõrv on küll tugeva külmakahjustuse tagajärg, kuid see teeb Foxi nii kauniks ja omapäraseks. Vahel kui Foxi pikalt oma kodust unistama jääb, vajub ka Foxil keeleke suust välja… See vaatepilt on niivõrd armas, et sulataks kogu maha sadanud lume sekundiga!

Foxi tekitab tunde, et tahaks kiisupreili enda embusesse haarata, silitada tema hella pead ning sosistada kuidas nüüd on kõik tema elus hästi. Kuid kahjuks me seda veel talle öelda ei saa, sest kõik ei ole hästi… Foxil ei ole veel oma kodu ega oma inimest. Ei ole teda, kes iga päev pead silitaks ning hellalt kõrva sosistaks. Ei ole teda, kes õhtuti kaissu kutsuks ja kelle paisid nautides unne vajuda. Ei ole teda, kes peaks Foxit kõige kallimaks ning paneks unustama kogu läbielatud valu.

Foxi otsib kodu, kus oleks ees mõni teine nurrumootor ning hell inimene. Inimene, kes mõistab, et Viimsi kassikoloonias kasvanud ning 2 aastat turvakodus kodu oodanud kiisu vajab üle kõige armastust, hellust ja killuke kannatlikkust. Kannatlikkust, et saavutada üksteise täielik mõistmine ja jäägitu usaldus… Ning kui see on saavutatud, on see harmooniline ja igavene.

Armas Sõber, Foxi ootab Sinu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee. Foxi ootab uut kodu alates 01.06.2015.