Pood
0

Kasside Turvakodu

UKU – 06.09.2014

Sugu: Isane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Uku on üks vahvamaid ja lahedamaid karvaseid tegelasi Turvakodus.
Tema suurtest, ümmargustest, veel kassipojaohtu silmadest peegeldub kogu maailma kassilapse imestus ja uudishimu! Ukule meeldib jälgida ja piiluda inimest nurga tagant, või kratsipuu alumiselt astmelt või siis hoopis hiiglamasuure puupaku tagant, sest Uku arvates saab ta nii rahulikult piiluda, jäädes ise täiesti märkamatuks.
Uku nõrkus on MÄNG. Ilmselt on tema lapsepõlv möödunud langevate puulehtede ja lumehelvestega mängides, seetõttu on kõik uued mänguasjad talle nii-nii põnevad! Eriti armastab Uku vigurikujulist tunnelit, mille sees saab käpaga palli taga ajada – sellise mänguasja peaks uus kodu kindlasti soetama, sest pallimängu võib Uku mängida lausa tunde.
Vaikselt hiilib ta mänguasja ligi, keerab oma karvase pea viltu ja suured silmad jälgivad ainiti väikest kollast palli. Tasakesi, hästi ettevaatlikult katsub ta käpaga palli, mil see liikvele läheb ja siis! Oh seda rõõmu, kiiresti teisele poole mänguasja ja taas käpaga palli taga ajama.

Ukule meeldib väga inimene, suur ja väike kahejalgne. Inimene on väga huvitav, sest inimesi pole Uku elus just palju olnud. Uku tuleb järjest lähemale, aga päris pai ta veel endale teha ei luba. Natuke kogub veel julgust, aga me usume, et see päev ei ole enam kaugel, kui väikese karvase Ukupoja pea saab tunda oma elu esimese pai!
Äkki oled just Sina see, kes on selle armsa karvakera esimese pai ära teeninud?
Kirjuta Ukule kiri – info@kassideturvakodu.ee – ja valmistu suuremateks mängutuurideks!

Uku on kastreeritud, kiibitud ning vaktsineeritud. Ta jõudis Turvakodusse 05.01.2014