Pood
0

Kasside Turvakodu

ELLI – 17.03.2018

Sugu: Emane
Vanus: Üle 1-aastane
Asukoht: Turvakodus

UUES KODUS!

Ei ole mingi uudis, et maailma kõige ilusaimad kassid on triibikud – uhked ja suursugused nagu väiksed tiigrid, kuid südames hellad ja soojad nagu väiksed kassipojad. Üks maailma uhkeim triibik on oma tee leidnud ka Turvakodusse, tema nimi on Elli.

Elli saabus Turvakodusse suvila piirkonnast, kuhu ta ilmselt ühe hüljatud kassiema pojana sündis. Pisikese kassipreilina tuli üle elada mitmeid külmi talvi ning tuli ilmale tuua pesakondi pesakondade järel. See oli inimeste hoolimatuse hind, mida Elli nüüd läbi pidi elama. Keegi, kes oli hüljanud oma neljajalgse pereliikme, oli tekitanud nõiaringi, milles aja jooksul kannatasid kümned sündinud kassikesed. Viimaks Ellit märgati ning Elli jaoks sai lõpuks nõiaring läbi.

Nüüd on Elli Turvakodus ja ootab oma uut algust. Ta ootab, et ta saaks päriselt elama hakata – tõelise kodukassi elu nagu ta oleks pidanud juba ammu tegema. Esialgu Elli veel paisid kardab, sest ta ei ole kunagi teadnud, et inimene võib ka hea olla. Iga päevaga aga Elli uudishimu inimese vastu kasvab ning teda võib kohata inimese järelt luuramas. Ilmselt pole kaugel see päev, kui Elli endas pehmete paide lembuse avastab ning oma südame jäägitult kellelegi kingib.

Elli on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning ootab oma kodu Turvakodus alates 04.05.2017.

Elli ootab kodu, kus oleks veel mõni vahva nurrumootor ning inimene, kes on valmis Elliga koos paide võlu avastama.

Kontakt: info@kassideturvakodu.ee